ние обезбеди енергија

На многу клиенти како влада, домови и канцеларии

Weifang Kailong Машини копродукции, Ltd е наука и технологија претпријатија, кој се наоѓа во Weifang Сити Fangzi економска развојна зона, во близина на Weizhou патот, удобен транспорт. Kailong машини се занимава со леење Машини за производство на професионални снабдувач, дизајн и производство на следниве главни производи: колба и палети автомобил за лиење линија, автоматски статички притисок калапи линија, автоматски, полуавтоматски серија на колбата лиење линија ...

за нас

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

WhatsApp Online Chat !