за нас

02

Weifang Kailong Машини копродукции, Ltd е наука и технологија претпријатија, кој се наоѓа во Weifang Сити Fangzi економска развојна зона, во близина на Weizhou патот, удобен транспорт. Kailong машини се занимава со леење Машини за производство на професионални снабдувач, дизајн и производство на следниве главни производи: колба и палети автомобил за лиење линија, автоматски статички притисок калапи линија, автоматски, полуавтоматски серија на колбата лиење линија, автоматски колби лизгање хоризонтална калапи линија, полу-автоматски фрлаат машина и помошни машина за лиење линија, механизирана линија калапи, калапи механизирана линија, БЛТ, JYB серија на подвижна скала и разни подвижни нестандардни плоча.

Преку професионални производи и распоред на дизајнирање, ние обезбеди наменска решенија за клиентите. Врз основа на напредни објект, подобра технологија на обработка, строга контрола на обработка и контрола на квалитетот, ние секогаш верувам во концепцијата на квалитетот прва и задоволството на клиентите.

Компанијата има секогаш се придржуваат кон основните вредности на "создавање вредност за клиентите", и да се придржуваат кон начелото на чесност и взаемна корист да се добие ситуација понудената. Со континуирана иновација, ние сме посветени на обезбедување на нашите совршен производи и најдобра услуга на клиентите.


WhatsApp Online Chat !