Rreth nesh

02

Weifang Kailong Machinery Co, Ltd, është një shkencë dhe teknologji ndërmarrje, të vendosura në Weifang City Fangzi zonën e zhvillimit ekonomik, në afërsi të Weizhou Road, transporti i përshtatshëm. Kailong Makineria është e angazhuar në makineri shkritore prodhim furnizues profesional, projektimin dhe prodhimin e produkteve të mëposhtme kryesore: balonë dhe makina paletë për linjë derdhur, automatike statike linjë derdhur presion, automatike seri, gjysmë-automatike e linjës derdhur balonë, flasks automatike shqip derdhur horizontal line, makinë gjysmë-automatike derdhje dhe makinë ndihmëse e linjës derdhur, linjë mekanizuar derdhur, linjë mekanizuar derdhur, BLT, seri Jyb e transportues shkallë dhe transportues të ndryshme jo-standarde pjatë.

Nëpërmjet produkteve profesionale dhe paraqitjen projektim, ne ofrojme zgjidhje të qepur me porosi të klientit. Në bazë të objektit të avancuara, teknologji më të mirë të përpunimit, kontroll të rreptë të përpunimit dhe të inspektimit të cilësisë, ne gjithmonë besojmë në konceptimin e cilësisë së parë dhe kënaqësinë e konsumatorit.

Kompania ka gjithmonë përkrah vlerat thelbësore të "krijimit të vlerës për të konsumatorëve", dhe t'i përmbahen parimit të ndershmërisë dhe të përfitimit të ndërsjellë për të marrë një situatë të favorshme. Me risi të vazhdueshme, ne jemi të përkushtuar për të furnizuar me produktet tona të përsosur dhe shërbimin më të mirë për klientët.


WhatsApp Online Chat !